ZREALIZOWANE INWESTYCJE

KAMIEŃ
OSIEDLE KRZYSZTAŁOWE

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

ŚLIWICE
OSIEDLE PLATANOWE

OSIEDLE PLATANOWE

Osiedle Platanowe to nowa oferta od Host Inwestycje. Osiedle tworzą 32 lokale mieszkalne, parterowe w zabudowie bliźniaczej. Idealna oferta dla tych, którzy chcąc cieszyć się życiem w podmiejskich Śliwicach będą korzystać z uroków małej wsi. Bliska lokalizacja Wrocławia czyni tę ofertę bardzo atrakcyjną. Szybka miejska komunikacja z centrum Wrocławia sprawia że młodzi mieszkańcy Śliwic bez problemu mogę dostać się do centrum.

32 lokale tworzą Osiedle Platanowe

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

KIEŁCZÓW
UL. KLONOWA
UL. WIŚNIOWA

OSIEDLA KLONOWE

Osiedla Klonowe to kameralne budynki mieszkalne – wielorodzinne z ogródkiem zlokalizowane w Kiełczowie przy ul. Klonowej. Inwestycja to budynki mieszkalne parterowe z miejscami parkingowymi. W budynku zaprojektowano 4 lokale mieszkalne.

52 lokali tworzy Osiedle Klonowe I, II, III, IV

OSIEDLA WIŚNIOWE

Osiedla Wiśniowe to nowa inwestycja zlokalizowana przy ul. Wiśniowej w Kiełczowie. Inwestycja podzielona została na 8 etapów, każdy z etapów składa się z budynków szeregowych. W każdym z nich są 4 lokale mieszkalne. Każdy z lokali posiada opcje powiększenia powierzchni o poddasze.

108 lokali tworzy Osiedle Wiśniowe I, II,III, IV, V, VI, VII i VIII

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

DŁUGOŁĘKA
UL. LIPOWA
UL. OLCHOWA

OSIEDLE LIPOWE

W zielonej Długołęce przy ul. Lipowej powstała nowa inwestycja. Nasza Firma Host Inwestycje postanowiła w tym wyjątkowym miejscu wybudować 18 dwu lokalowych budynków w zabudowie bliźniaczej, parterowej.

36 lokali tworzy Osiedle Lipowe I i II

OSIEDLE OLCHOWE

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych bliźniaków. Osiemnaście budynków - 36 mieszkań z ogrodem. Budynki o nowoczesnej architekturze, zaprojektowane z myślą o funkcjonalności mieszkańców oraz dopasowaniu do istniejącej jednorodzinnej willowej architektury Długołęki.

36 lokali tworzy Osiedle Olchowe

ZREALIZOWANE INWESTYCJE

KIEŁCZÓW
UL. MODRZEWIOWA
UL. ŚWIERKOWA

WILLA MODRZEWIOWA

Elegancka i nowoczesna Willa Modrzewiowa w Kiełczowie koło Wrocławia to budynek, inspirowany trendami architektonicznymi oraz zapewniający wygodę życia każdego dnia. Inwestycja znajduje się w przyjaznym do życia miejscu – w pobliżu ciągów komunikacyjnych, co zapewnia łatwy dojazd do Wrocławia. Ponadto w niedużej odległości od osiedla znajdują się leśne tereny rekreacyjne, które gwarantują spokój oraz idealne warunki do odpoczynku po ciężkim dniu pracy

OSIEDLE ŚWIERKOWE

Osiedla domów bliźniaczych zlokalizowane 1 km od granic Wrocławia. Domy wybudowane są w technologii murowanej przy zastosowaniu najwyższej klasy energooszczędnych materiałów.

24 lokale tworzy Osiedle Świerkowe

DOŚWIADCZENIE, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad dziewięciu lat, rozwijając się, zdobywając doświadczenie, korzystając z najnowo-cześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników. U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

RZETELNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w okolicach Wrocławia, oprócz osiedla Wiśniowego w Kiełczowie, to trzynaście wybudowanych osiedli w Długołęce i Kiełczowie.

Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k.

  • ul. Wrocławska 21 D
  • 55-093 Kiełczów
  • tel: +48 505 441 469
  • tel: +48 669 128 224
  • sprzedaz@hostinwestycje.pl