DOMY PARTEROWE POD WROCŁAWIEM W ŚLIWICACH.

O INWESTYCJI

Osiedle Platanowe to projekt, który powstaje z myślą o komforcie, nowoczesności i dążeniu do ideału. Wybierz miejsce, w którym spełniają się marzenia, w którym nie tylko młodość i ambicje idą w parze z wygodą. Zamieszkaj w przestrzeni, która otwiera nowe możliwości, realizuj swoje plany i poszerzaj horyzonty.

LOKALIZACJA

Śliwice to niezwykła wioska  z duszą i bogatą historią. Ma unikalny klimat i dzieli się swoją energią z mieszkańcami. Nieprzypadkowy wybór lokalizacji, zapewnia doskonałą komunikację z centrum Wrocławia. Osiedle dzieli zaledwie 10 minut od granic Wrocławia. 

ATUTY

Ten unikalny projekt w wyjątkowy sposób traktuje wszystko, co składa się na codzienność. Zadbano o dopracowane detale, wygodę i komfort. Tu każdy mieszkaniec odnajdzie swoje szczęście i sposób na urzeczywistnienie planów oraz życiowych marzeń. 

NOWOCZESNY DOM PARTEROWY POD WROCŁAWIEM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ.

Pragniesz mieć własny dom pod Wrocławiem, gdzie jest przestrzeń, ogród i miejsce na odpoczynek. Chcesz mieszkać wystarczająco blisko szkoły, sklepów, środków komunikacji, a jednocześnie chciałbyś mieć ciszę, spokój i możliwość obcowania z przyrodą. Zależy Ci na dobrej lokalizacji, ponieważ wciąż jesteś aktywny zawodowo, masz dzieci i chcesz mieszkać blisko Wrocławia. Zbudowaliśmy osiedle bliźniaków (32 domów) w Śliwicach pod Wrocławiem. Osiedle domów na Osiedlu Platanowym wyróżnia bardzo dobra lokalizacja, kameralność, wysoka jakość wykonania i energooszczędność. Domy bliźniaki w pod Wrocławskich Śliwicach położone są z dala od wielkomiejskiego tłoku. Liczne punkty rekreacyjne pozwalają aktywnie spędzić wolny czas lub odpocząć po ciężkim dniu w pracy. To idealne osiedle do zamieszkania.

DOŚWIADCZENIE, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad dziewięciu lat, rozwijając się, zdobywając doświadczenie, korzystając z najnowo-cześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników. U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

RZETELNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w okolicach Wrocławia, oprócz osiedla Wiśniowego w Kiełczowie, to trzynaście wybudowanych osiedli w Długołęce i Kiełczowie.

Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k.

  • ul. Wrocławska 21 D
  • 55-093 Kiełczów
  • tel: +48 505 441 469
  • tel: +48 669 128 224
  • sprzedaz@hostinwestycje.pl