Sprawdzona jakość paneli fotowoltaicznych dwóch producentów. Poniższa wycena instalacji fotowoltaicznych nie jest ofertą handlową. Ze względu na zmiany kursu walut jak i zmian ceny producentów, wycena ta może ulec zmianie.

PANELE CORAB ENCOR

PANELE QCELLS

PROFESJONALNY MONTAŻ INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH NA NASZYCH OSIEDLACH

Instalacje fotowoltaiczne montowane są przez profesjonalną firmę. Panele zamontowane przez naszego partnera nie powodują utraty gwarancji na dach w budynkach na naszych osiedlach

OPŁACALNA, EKOLOGICZNA

Fotowoltaika jest rozwiązaniem, które z roku na rok zyskuje na popularności. Nic w tym dziwnego – darmowy prąd ze słońca jest nie tylko opłacalny, ale także bardzo ekologiczny.

NA NOWYCH OSIEDLACH

Dotąd fotowoltaika jawiła się jako mocny trend w kontekście solarnych farm, dziś stała się elementem budowy domów jednorodzinnych, mających funkcjonować jako samowystarczalne, niezależne i ekologiczne miejsce w którym zamieszkamy.

DLACZEGO FOTOWOLTAIKA TO DOBRY POMYSŁ?

Własna instalacja fotowoltaiczna pozwala na uniezależnienie się od zakupu energii. Jest to rozwiązanie oszczędne i ekologiczne. Dodatkowo, sama instalacja jest niezawodna – nie posiada żadnych ruchomych części i ma długą gwarancję. Nie wymaga działań serwisowych ani obsługi – po prostu działa

MÓJ PRĄD 2021 r. - CZY PROGRAM BĘDZIE KONTYNUOWANY?

Kolejny nabór do programu „Mój prąd” ruszy w pierwszej połowie 2021 r.  Co to znaczy z praktycznej strony? Najważniejszą informacją, jest to, iż będzie to nowy nabór do programu, nie zaś nowy program. Co za tym idzie, okres kwalifikowalności  wydatków nie ulegnie zmianie i będzie wyglądał tak jak w obecnym regulaminie programu. Cytując regulamin programu „Mój prąd”:

1)Okres kwalifikowalności      kosztów   od  23.07.2019 r. do 31.12.2025 r., przy czym rozpoczęcie przedsięwzięcia rozumiane jest jako poniesienie pierwszego kosztu kwalifikowanego (data opłacenia pierwszej faktury lub równoważnego dokumentu księgowego).

Co to oznacza dla przyszłego Klienta? 

Otóż to, że decydując się na instalację w okresie od listopada 2020 roku do ogłoszenia III naboru do programu „Mój prąd”, inwestor będzie mógł ubiegać się o dotację w nowym naborze.

JAK UZYSAKĆ DOTACJE DO FOTOWOLTAIKI?

Energia odnawialna, jak sama nazwa wskazuje, to nieskończone źródła energii przyszłości. Dotację na fotowoltaikę inwestor może otrzymać na szczeblu regionalnym. Ogólnopolski program Prosument został zakończony, jego wydatkowanie jest przewidziane także w 2021 r. Zazwyczaj, by otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki, inwestor musi wypełnić formularz oraz dostarczyć:

 • projekt instalacji fotowoltaicznej,
 • certyfikat,
 • poświadczenie z Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

W projekcie powinny się znaleźć:

 • schemat,
 • opis,
 • parametry techniczne,
 • kosztorys,
 • licznik wytworzonej energii.

Projekt może wykonać współpracująca z nami firma

DOŚWIADCZENIE, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad dziewięciu lat, rozwijając się, zdobywając doświadczenie, korzystając z najnowo-cześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników. U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

RZETELNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w okolicach Wrocławia, oprócz osiedla Wiśniowego w Kiełczowie, to trzynaście wybudowanych osiedli w Długołęce i Kiełczowie.

Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k.

 • ul. Wrocławska 21 D
 • 55-093 Kiełczów
 • tel: +48 505 441 469
 • tel: +48 669 128 224
 • sprzedaz@hostinwestycje.pl