DOMY PARTEROWE Z CHARAKTEREM POD WROCŁAWIEM W KAMIENIU.

OSIEDLE KRYSZTAŁOWE. CZAS TO NAJWIĘKSZY LUKSUS

Poznaj inwestycję, w której poczujesz, że wszędzie masz blisko. Zamieszkaj w miejscu, w którym czas pozwoli Ci zwolnić i wykorzystać wszystkie chwile tak jak lubisz najbardziej: z książką na łonie natury albo spotkaniach z przyjaciółmi. Docenisz każdy moment, bo tutaj to po prostu możliwe. Inwestycję realizowana będzie w trzech etapach. Razem stworzą przestrzeń, która zapewni Ci prywatność i kameralny relaks na terenie inwestycji. 

PRZESTRZENIE

Tworzymy przestrzenie, które w codziennym użytku zaspokoją potrzeby naszych klientów, nowoczesne i użytkowe. W naszych projektach znajdziesz przemyślane rozwiązania, materiały z których powstają nasze domy dobieramy z myślą o energooszczędności jak i trwałości naszych inwestycji. Kreujemy miejsce, które wraz z najbliższym otoczeniem będzie stanowić harmonijną całość. Lokale parterowe o powierzchniach od 70 m2 do 90 m2, wolnostojące lub w zabudowie bliźniaczej.

LOKALIZACJA

Osiedle Kryształowe to łącznie 40 segmentów z działkami, w sąsiedztwie zieleni, blisko rozwiniętej infrastruktury. Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej jak i wolnostojącej, zlokalizowane w podwrocławskim Kamieniu. Lokalizacja czyni osiedle wyjątkowo atrakcyjnym dla rodzin. Z jednej strony przedmieścia i bliskość natury. Z drugiej – oddalone o 10 min. jazdy Centrum Handlowe Korona. I w końcu – doskonała komunikacja z miastem (bliskość stacji PKP w Długołęce, wrocławskie obwodnice). Wszystko, czego potrzeba aby wygodnie zamieszkać na przedmieściach Wrocławia.

DOŚWIADCZENIE, KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Naszą pozycję wzmacniamy od ponad dziewięciu lat, rozwijając się, zdobywając doświadczenie, korzystając z najnowo-cześniejszych technologii i zatrudniając zaangażowanych, najlepiej wykwalifikowanych pracowników. U podstaw działania leży stabilna i silna finansowo spółka, gwarantująca pewność i bezpieczeństwo każdej z inwestycji.

RZETELNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Projekty realizujemy terminowo, kładąc nacisk na wysoki standard i perfekcję wykonania. Nasze rosnące portfolio projektów w okolicach Wrocławia, oprócz osiedla Wiśniowego w Kiełczowie, to trzynaście wybudowanych osiedli w Długołęce i Kiełczowie.

Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k.

  • ul. Wrocławska 21 D
  • 55-093 Kiełczów
  • tel: +48 505 441 469
  • tel: +48 669 128 224
  • sprzedaz@hostinwestycje.pl